pl
menu

Najczęściej zadawane pytania

Ceny zaczynają się już od 135 zł (z VAT). Wszystko zależy od tego, jaki wybierzesz wariant sprawdzenia umowy. Dla analizy w wersji podstawowej oraz rozszerzonej, dokładną wycenę zobaczysz od razu po wczytaniu dokumentu do serwisu. Analiza indywidualna wymaga od nas odrębnej kalkulacji, którą wysyłamy najpóźniej na następny dzień roboczy.

W większości przypadków analiza podstawowa powinna zaspokoić Twoje potrzeby w zakresie sprawdzenia dokumentu. W tym wariancie otrzymasz odpowiedzi na pytania:

  • Czy mogę bezpiecznie zawrzeć umowę?
  • Czy moja umowa zawiera niekorzystne zapisy lub niedozwolone klauzule?
  • Czy mogę odstąpić od umowy lub ją rozwiązać (i na jakich zasadach)

Analiza rozszerzona dodatkowo obejmuje korektę zapisów, jeżeli umowa tego wymaga oraz możliwość konsultacji telefonicznej bądź mailowej z prawnikiem, który wykonał analizę. 

Niezależnie od wariantu możesz zadać dodatkowe pytania jeżeli takie są.

Jeśli potrzebujesz tylko analizy fragmentu umowy lub chcesz sprawdzić umowę pod jakimś określonym kątem (np. możliwości pracy u konkurencji) - wybierz analizę indywidualną.

Możesz przesłać do analizy każdą umowę napisaną w języku polskim, angielskim lub niemieckim. W przypadku dokumentów, które wymagają znajomości innego prawa niż polskie  - kontaktujemy się indywidualnie z prawnikami, aby mieć pewność, że możemy Tobie zaoferować taką analizę.

Oczywiście! Takie umowy wymagają szczególnego sprawdzenia np. pod kątem odstąpienia umowy lub pracy u konkurencji. Jeżeli potrzebujesz analizy takiej umowy skorzystaj z “Wariantu indywidualnego”.

Tak, nasze kancelarie przygotują specjalnie dla Ciebie odpowiedni wzór umowy. Do rzetelnej wyceny tej usługi potrzebujemy kilku informacji. Podaj nam  jak najwięcej danych o wzorze umowy, zgodnie z listą, którą znajdziesz na stronach z umowami. W szczególności są to informacje takie rodzaj umowy, sposób i termin zapłaty, okres obowiązywania, zasady wypowiedzenia umowy, kary umowy oraz strony umowy (firma-firma, osoba fizyczna-firma czy osoba fizyczna-osoba fizyczna). Informacje prześlij na adres kontakt@swiadomypodpis.pl i wrócimy do Ciebie z wyceną jak najszybciej.

Tak. W tym celu skorzystaj z wariantu indywidualnego analizy. Wczytaj umowę, wybierz wariant indywidualny i opisz czego potrzebujesz. Wrócimy do Ciebie z wyceną jak najszybciej.

Opinie naszych klientów

Zobacz nasz profil na: Opinie o swiadomypodpis.pl na Opineo.pl